Sofa Little Petra VB2, walnut / sheepskin Sahara

Značka: &Tradition Dizajnér: Viggo Boesen Kolekcia: Kreslo Little Petra

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

6 869,00 € Cena bez DPH: 5 724,17 €

Elegantná sofa Little Petra bola navrhnutá už v 30. rokoch 20. storočia. Pôvodný návrh Viggo Boesena oživila dánska značka &Tradition. Materiály: ovčia vlna, orechová podnož.

Ide o jeden z mála návrhov architekta Viggo Boesena, ktorý sa v 30. rokoch minulého storočia zaslúžil predovšetkým o popularizáciu Funkis štýlu. Viggo využíval prírodné materiály a ani pri Little Petra tomu nebolo inak.

Kolekcia pomenovaná podľa Boesenovy svokry, svojim nízko posadeným sedákom a akoby otvorenou náručou, stelesňuje podstatu vtedajších salónikov. 

Cena sa vzťahuje k variante s orechovou podnožou a polstrovaním z ovčej vlny Skandilock 17mm Sahara. Dostupné sú aj iné prevedenia.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 75 cm
Dĺžka: 150 cm
Hĺbka: 83 cm
Výška sedadla: 40 cm
Hmotnosť: 35 kg
Farba: hnedá
Materiál: orechové drevo, polyester, ovčia vlna
Kód produktu AND-69113403
EAN 5705385018583

Jste z Česka? Přejděte na Little Petra VB2, walnut/Sheepskin Sahara
Shopping from the EU? Switch to Little Petra VB2, walnut/Sahara

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť