Stôl Midst Ø120, oak/black

Značka: Muuto Dizajnér: TAF Studio Kolekcia: Stoly Midst

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 295,00 € Cena bez DPH: 2 745,83 €

Okrúhly jedálenský stôl Midst od spoločnosti Muuto s priemerom 120 cm. Prevedenie: dubová doska v kombinácii s čiernou podnožou.

Jedálenské stoly Midst sa vyznačujú jednoduchým a elegantným vzhľadom, ktorý sa spája so stabilitou pevnej centrálnej podnože. Spoločnosť TAF Studio, ktorá tieto stoly navrhla, o nich hovorí, že sú stretnutím funkčnosti a poézie.

Tvar a dizajn stola Midst vychádza z ikonického architektonického prvku, ktorým je stĺp. Sofistikovanú siluetu stolov Midst zvýrazňujú odvážne detaily a kontrastné materiály - použitý je tu masívny dub alebo linoleum v kombinácii s vysokolesklou oceľovou podnožou.

Jedálenské stoly Midst sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach a mnohých farebných kombináciách.

Výška: 73 cm
Priemer: 120 cm
Farba: čierna, dub
Materiál: lakovaná oceľ, olejovaný dub
Podnož: kov
Tvar: kruh
Doska: drevo
Kód produktu MUU-32817
EAN 5713295995559

Jste z Česka? Přejděte na Stůl Midst Ø120, oak/black
Shopping from the EU? Switch to Midst Table Ø120, oak/black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť