Stolička AAC 121, Polished Aluminium/Remix 133

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: Kreslá AAL (About A Lounge Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

759,00 € Cena bez DPH: 632,50 €

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 121, ktorú pre značku HAY navrhol dizajnéro Hee Welling. Prevedenie v látke Remix 133 s hliníkovou podnožou.

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 121 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú radu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytujú tak perfektný komfort. Stolička AAC 21 má stabilný kovovú podnož, ktorá nenarušuje jemnosť siluety, navyše je prakticky otočná. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čalúnením z látky 1. cenovej kategórie (Remix) s hliníkovou podnožou. Cena a dostupnosť ďalších variánt na dotaz.

Výška: 86 cm
Hĺbka: 59,5 cm
Výška sedadla: 47,5 cm
Šírka: 62 cm
Farba: sivá
Materiál: polypropylén, hliník, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA284-A001-AA01-01CR

Jste z Česka? Přejděte na AAC 121, Remix 133/Aluminium
Shopping from the EU? Switch to AAC 121 Alu, Remix 133

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť