Stolička AAC 13 Lacquered Solid Oak, Hallingdal 116

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About A Chair) bez podrúčok

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

499,00 € Cena bez DPH: 415,83 €

Stolička AAC 12 od značky HAY v prevedení podnože z lakovaného prírodného duba a sedadla s čalúnením v látke Hallingdal 116.

Stoličky AAC 13 z kolekcie About a Chair od značky HAY tvorí organicky tvarované sedadlo bez opierok rúk, dodávajúca optimálne pohodlie, a pevná stabilná podnož z dubového dreva s elegantnými zaoblenými nohami. Stoličky zo série AAC 13 majú celopolstrovaný sedáky.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s dubovou podnožou a polstrovaním z látky Hallingdal 116. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz. 

Výška: 78,5 cm
Hĺbka: 50,5 cm
Šírka: 51 cm
Farba: svetlo šedá
Materiál: polypropylén, dubové drevo, textilný poťah
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu HAY-AA132-A001-AA25-01CF

Jste z Česka? Přejděte na AAC 13 Oak, Hallingdal 116
Shopping from the EU? Switch to AAC 13 Oak, Hallingdal 116

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť