Stolička AAC 21 Soft aluminium, Steelcut Trio 716

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

699,00 € Cena bez DPH: 582,50 €

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair 21 Soft navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie s čalúnením v látke Steelcut Trio 716.

Stoličky z ikonickej kolekcie About a Chair charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú radu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytujú tak perfektný komfort. Stolička AAC 21 má stabilný kovovú podnož, ktorá nenarušuje jemnosť siluety, navyše je prakticky otočná. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čalúnením v látke 2. cenovej kategórie (Steelcut Trio) s hliníkovou podnožou. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz. 

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 59 cm
Farba: svetlo modrá
Materiál: polypropylén, hliník, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA201-A108-AA08-01NZ

Jste z Česka? Přejděte na AAC 21 Soft, Steelcut Trio 716
Shopping from the EU? Switch to AAC 21 Soft Alu, Steelcut Trio 716

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť