Stolička AAC 27 Black Powder Coated Steel, Olavi by HAY 16

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

535,00 € Cena bez DPH: 445,83 €

Stolička z ikonickej kolekcie About a Chair navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie s čalúnením v látke Olavi by HAY 16.

Stoličky z ikonickej kolekcie About a Chair charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú sériu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Stabilná kovová konštrukcia dodáva jemné siluete zjednotený a nadčasový vzhľad. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čalúnením v látke Olavi by HAY 16 s čierno lakovanou oceľovou podnožou. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz. 

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 59 cm
Farba: tmavo zelená
Materiál: lakovaná oceľ, polypropylén, textilný poťah
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA235-A001-AA11-01DL

Jste z Česka? Přejděte na AAC 27 Black Coated, Olavi 16
Shopping from the EU? Switch to AAC 27 Black, Olavi 16

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť