Stolička Eames DAW, polstrovaný sedák

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

740,00 € Cena bez DPH: 616,67 €

Eames DAW (Dining Armchair Wood) je ikonická dizajnová stolička od Vitra, ktorá má sedák s opierkami a konštrukciu z dreva a čalúnenú sedaciu časť.

Stoličku Eames DAW (Dining Armchair Wood) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typický tvarované sedadlo, ktorý sa perfektne prispôsobí a vďaka podrúčkam ponúka pohodlné posedenie. Táto varianta má pevnú drevenú podnož, ktorej farbu si zvolíte vo vzorkovníka z odtieňov 02 zlatý javor, 95 tmavý javor, 65 medový jaseň a 30 čierny javor.

Okrem re-edície vo sklolaminátu se dnes Vitra stoličky Eames vyrábajú z pevného polypropylénu. Stolička je k dostaniu v niekoľkých farebných variantoch, ktoré si vyberiete zo vzorkovníka. Rovnako tak si zo vzorkovníka zvolíte prevedenie polstrovanie sedáku, ktoré je vyrobené z kvalitnej textílie Hopsak v 35 farebných variantách. Všetky zvolené varianty uveďte do poznámky v objednávke.

Štandardne sa stolička dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky). V prípade záujmu je možné objednať aj variantu s čalúneným sedákom alebo celopolstrovaný variantu.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 83 cm
Hĺbka: 60 cm
Výška sedadla: 43 cm
Výška podrúčok: 25 cm
Šírka: 62,5 cm
Farba: modrá
Materiál: polypropylén, drevo, textil
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-44032600-PS

Jste z Česka? Přejděte na Eames DAW, polstrovaný sedák
Shopping from the EU? Switch to Eames DAW, padded seat

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť