Stolička Eames DSW, granite grey seat / ash base

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

540,00 € Cena bez DPH: 450,00 €

Eames DSW (Dining Sidechair Wood) je ikonická dizajnová stolička od Vitra, ktorá má sedák bez opierok a konštrukciu z dreva.

Stoličku Eames DSW (Dining Sidechair Wood) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličke, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Okrem re-edície vo sklolaminátu vyrába dnes Vitra stoličky Eames z pevného polypropylénu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktorý sa perfektne prispôsobí. Táto varianta má pevnú drevenú podnož, ktorej farbu si zvolíte vo vzorkovníka z odtieňov 02 zlatý javor, 95 tmavý javor, 30 čierny javor alebo príplatkové prevedenie podnože 65 medový jaseň. Východzie prevedenie podnože 65 medový jaseň. Požiadavku na iný typ podnože prosím uveďte do poznámky.

Štandardne sa stoličky dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky). V prípade záujmu je možné objednať aj variant s čalúneným sedákom alebo celopolstrovaný variantu.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 55 cm
Výška sedadla: 43 cm
Šírka: 46,5 cm
Farba: tmavo šedá
Materiál: polypropylén, drevo
Stohovateľné: nie
Sedák: plast
Podnož: drevo
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu VIT-44030500-56-65

Jste z Česka? Přejděte na Židle Eames DSW, granite grey/ash
Shopping from the EU? Switch to Eames DSW, granite grey/ash

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť