Stolička Series 7, predné čalúnenie, pale rose / black

Značka: Fritz Hansen Dizajnér: Arne Jacobsen Kolekcia: Stoličky Series 7

Do wishlistu

Dostupnosť: 10-12 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

779,00 € Cena bez DPH: 649,17 €

Séria 7 je slávna stohovateľná stolička, ktorú v roku 1955 exkluzívne pre spoločnosť Fritz Hansen navrhol dánsky dizajnér Arne Jacobsen. Povrchová úprava: oceľová základňa v čiernej farbe (190). Sedák: svetlorůžové. Předné čalúnenie: Re-wool 648 – růžové.

Arne Jacobsen navrhol stoličku s názvom „Model 3107“ ako variáciu a vývojové pokračovanie stoličky Ant. Využil pritom technológiu vynájdenú manželmi Charlesom a Ray Eames, ktorá umožňuje pod tlakom ohýbať preglejku v troch smeroch.

Kolekcia Series 7 je v dnešnej dobe zďaleka najpredávanejšia stolička v histórii firmy Fritz Hansen a možno najpredávanejšia stolička vôbec: predalo sa cez 5 miliónov kusov.

Uvedená cena je za prevedení základni v čiernej farbe a sedadlo s predným čalúnením v látke Re-wool 648. Cena a dostupnosť ďalších variantov na vyžiadanie.

Výška: 82 cm
Hĺbka: 52 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 50 cm
Hmotnosť: 4,5 kg
Farba: svetlo ružová
Materiál: chrómovaná oceľ, jaseňové drevo, textil
Stohovateľné: áno
Sedák: drevo
Podnož: kov
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu FHA-3107BLK-FUP-648-PR

Jste z Česka? Přejděte na Series 7, přední čalounění, rose / black
Shopping from the EU? Switch to Series 7 Front Uph., black/pale rose

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť