Miniatúry stoličiek od Vitra

Značka: Vitra Dizajnér: Verner Panton

Miniatúry stoličiek Vitra od Vitra Design Museum, ktoré sú dokonalou kópiou originálnych ikonických stoličiek a kresiel.

Miniatúrne repliky stoličiek a kresiel kopírujú predlohu ikonických originálov, a to do najmenších detailov týkajúcich sa farebného prevedenia, materiálu i konštrukcie ako také. Ide o jednu šestinu stoličiek veľkosti samotných originálov. Miniatúry zachovávajú všetky línie a záhyby stoličiek a kresiel, ktoré sa radí ku klasikám moderného nábytkárskeho designu.

Vysoká autenticita aj dokonalé spracovanie vytvára z miniatúr značky Vitra, ktoré sú dokonalou kópiou originálnych dizajnových ikon, ako je Eames Lounge Chair & Ottoman, DKR Wire Chair alebo napríklad Panton Chair, velmi žiadané zberateľské kúsky, ktoré nezameniteľne oživia moderné dizajnové interiéry. Miniatúry sú tiež skvelými ilustračnými materiály pre architektonické štúdiá či dizajnové školy.

Jste z Česka? Přejděte na Miniatury židlí Vitra

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím