Pohovky Polder od Vitra

Značka: Vitra Dizajnér: Hella Jongerius

Kolekcia pohoviek Polder značky Vitra v jedinečných farbách a asymetrickom dizajnu z dielne holandskej dizajnérky Helly Jongerius.

Kolekcia Polder je typická nielen svojím asymetrickým dizajnom, ale aj hravou kompozíciou materiálov i farieb. Mimoriadne pohodlné pohovky je možné zakúpiť v dvoch variantoch - priestranná verzia Sofa s voľne oddeliteľným Ottoman a verzií Compact, ktorá sa hodí aj do menších interiérov. Klasicky tvarovaný ottoman z verzie Sofa možno zakúpiť aj samostatne a rozšíriť tak sedaciu a odkladaciu plochu.

Pohovky sú navyše pokryté látkami v starostlivo vybraných odtieňoch a tkanín. Namiesto bežných čalúnnických materiálov sa u kolekcia Polder používajú tkaniny vyvinuté výhradne pre značku Vitra, vďaka ktorým spolu farby harmonicky ladia.

Jedinečný dizajn je doplnený gombíkmi z farebného plastu, hliníka a kože. Nie sú len kontrastným detailom k mäkkým tkanivám, ale pomocou jednoduchého upevňovacieho zariadenia uľahčujú odstránenie čalouného krytu pre jeho následné čistenie.

Jste z Česka? Přejděte na Pohovky Polder

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím