Závěsná lampa FlowerPot VP7, grey beige

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

398,00 € Cena bez DPH: 331,67 €

Stredné prevedenie závesné lampy Flowerpot od & tradition (AndTradition) v lesklom prevedení v sivo-béžovej farbe z kolekcie ikonických svietidiel Flowerpot od Vernera Pantona.

Flowerpot od & tradition (AndTradition) vyzerá dobre samostatne aj v skupine svietidiel, či už v rovnakej veľkosti, alebo v kombinácii s Flowerpot VP1 a Flowerpot VP2. Zaveste ich do rôznych výšok, do radu či kruhu. Jedna alebo viac lámp z kolekcie Flowerpot skvele ozdobí detskú izbu, priestor nad jedálenským stolom alebo v kuchyni nad linkou.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovou revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zahrnul aj stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro urobiť svoje prvé kroky na Mesiaci. Vo svete dizajnu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré z výstav a reštaurácií si rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies aj nadšenie z pristátie na Mesiaci.

Výška: 27 cm
Priemer: 37 cm
Hmotnosť: 2,4 kg
Veľkosť svietidlá: stredné (do ca 50 cm)
Farba: taupe - šedohnedá
Materiál: lakovaný hliník
Kábel: 3 m dlhý textilný kábel
Zdroj: E27, max. 40 W (nie je súčasťou)
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu AND-20778901
EAN 5709262014255

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Flowerpot VP7, grey beige
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP7, grey beige

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť