Novinky do detskej izby od Ferm Living

Novinky do detskej izby od Ferm Living

09.08.
2022

Dominika Švandová

Leto ponúka perfektnú príležitosť pre drobnú či väčšiu premenu detskej izby. V čase, keď sú vaši najmenší na prázdninách, môžete z ich kráľovstva urobiť ešte o kus príjemnejšie útočisko. A to napríklad s čerstvými novinkami dánskej značky Ferm Living, medzi ktorými nechýbajú drobný nábytok, vlnené koberce ani tie najroztomilejšie hračky.

Ferm Living

  1. Detský čajový set Miniature Tea Set
  2. Vyšívané textilné tienidlo Park
  3. Schodíky Up Step vo farbe poppy red
  4. Hrajúce chobotnice Octopus Music Mobile
  5. Súprava potravín Embroidered Seafood
  6. Koberec Sun Tufted Rug
  7. Úložný stolík Isola

V prípade nového stolíka Isola zvolila dánska značka Ferm Living charakteristické organické tvary, ktoré tvoria kombinácie dreva a ratanu. Prírodné materiály však nie sú jeho jedinou prednosťou. Doska stolíka je odnímacia, a tak pod sebou skrýva úložný priestor ako stvorený na ukrytie hračiek a iných drobností. Vyzerať pritom bude skvele aj mimo detskej izby.

fermLIVING Isola

 

Koberce pre malých aj dospelých vyrába dánska značka z tých najkvalitnejších materiálov. Hrejivý pocit v detskej izbe tak dotvoria kúsky z novozélandskej vlny jemnej na dotyk a prirodzene odolné, napríklad tie z kolekcie Sun Tufted Rug s motívom slnka alebo tie z radu dvojfarebných kobercov Arch.

fermLIVING Arch Tufted Rug

Ferm Living Sun

 

Nie pochýb, že najväčší úspech budú mať u detí novinky z radov hračiek. Aj tie sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré im prepožičiavajú dlhú životnosť a vďaka vkusnému dizajnu interiér krásne doplnia. Tie úplne najmenšie uspáva k spánku jedna z hrajúcich hviezdičiek či roztomilých medvedíkov, zatiaľ čo im bude v postieľke robiť spoločnosť králičia rodina Lee Merino Rabbit Family zo 100% novozélandskej vlny. Tie o niečo staršie sa môžu ponoriť do hier spolu s vyšívanou sadou zeleniny či morských živočíchov alebo sa vžiť do role kuchárov a kuchárok s kuchynským hracím setom Toro a rovnomennou drevenou sadou na podávanie čaju.

FermLiving hračky

fermLIVING Roy Merino Wool Music Mobile

Ferm Living hračky

 

Schodíky Up Step pomôžu nejednému malému obyvateľovi detskej izby byť o pár čísel vyššie. Nemusí však slúžiť iba na tento účel. Kovové schodíky sa ľahko stanú odkladacím stolíkom alebo miestom na sedenie. Vedľa nenápadnej krémovej alebo elegantnej čiernej ich zaobstaráte aj v sýto červenej farbe.

Ferm Living Up Step

Doprajte svojim deťom kvalitný design, ktorý si zamilujú. Okrem noviniek z dielne značky Ferm Living preskúmajte aj zostávajúcu ponuku toho najkrajšieho dizajnu pre deti.

Jste z Česka? Přejděte na Novinky do dětského pokoje od Ferm Living
Shopping from the EU? Switch to Introducing new kids' designs from Ferm Living

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť