Muuto Unfold - nerozbitný luster do detskej izbičky

Muuto Unfold - nerozbitný luster do detskej izbičky

03.05.
2014

Katka Horáková

Ak vyberáte luster do detskej izby, jeden z parametrov, ktorý je treba brať do úvahy je, aby tienidlo odolalo divokým detským hrám, zásahom lopty a pod. To je jedným z dvoch dôvodov, prečo je závesná lampa Muuto Unfold od dánskej firmy Muuto obľúbeným svietidlom do detských izieb alebo hracích kútikov v reštauráciách.

Tienidlo lampy Muuto Unfold tvarovo vychádza z klasickej industriálnej lampy, avšak je vyrobené z mäkkej silikónovej gumy. Vďaka tomuto atypickému materiálu pôsobí lampa veľmi moderne a sympaticky. Druhým dôvodom jeho popularity je fakt, že sa vyrába v niekoľkých výrazných farbách. Z nasledujúcich fotografií to vyzerá, že v detských izbách je obľúbená hlavne žltá, ale Muuto k ďalším prevažne studeným a rezervovanějším odtieňom novo pridáva lampu Unfold tiež v oranžovej a červenej. Verím, že tieto veselé odtiene čoskoro nájdu cestu do detských izbičiek.

Závěsné svítidlo Muuto Unfold ve žluté barvě

Lustr Muuto Unfold

Lustr Muuto Unfold v černé barvě

Lampa Unfold od Muuto, žlutá

Lampy Muuto Unfold

Gumovú lampu navrhlo švédske dizajnérskej trio Form Us With Love, a je možné ju zložiť len tlakom na jej vršok. Aj z obchodu príde vo veľmi úspornom balení, takže ju pekne "rozložíte" - odtiaľ jej názov Unfold. Ak sa vám lampy Muuto Unfold páčia, máme ich pre vás v našom e-shope v niekoľkých farbách skladom.

Lampa Muuto Unfold je vyrobena ze silikonové gumy

Zdroj foto:

  1. Muuto
  2. Skandinavian Deko
  3. Styling by A few things in my life
  4. Hitta Hem
  5. Life thru a Lens
  6. Yeka Haski

Jste z Česka? Přejděte na Muuto Unfold - nerozbitný lustr do dětského pokojíku
Shopping from the EU? Switch to Muuto Unfold - unbreakable children's room pendant

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť