Vitra Home Stories for spring

Vitra Home Stories for spring

02.05.
2019

Eliška Koukalová

Pokiaľ máte práve v košíku jedálenské stoličky značky Vitra, vaše posedenie bude razom o niečo pohodlnejšie. Pri kúpe štyroch a viacerých kusov vybraných modelov dostanete ako darček sedák Soft Seat. Tri rozličné tvary a nespočetné prevedenie zaistí, že so stoličkou splynie v jeden dizajnový celok.

B-VitraSoftSeats01

Či už sa chystáte zasadnúť k jedálenskému stolu alebo doplniť vonkajšie sedenie, kvalitné sedáky pomôžu zvýšiť pohodlie a rozšíria priestor na vyjadrenie preferovaného štýlu. Soft Seat toho bude dôkazom každý deň – v prípade nákupu jedálenských stoličiek Vitra z kolekcií: All Plastic Chair, Belleville, Chaise Tout Bois, Eames Plastic, Eames Fiberglass, Hal, Panton, Tip-Ton, EVO-C alebo Mocca.

B-VitraSoftSeats04

Pokiaľ vás ponuka okúzlila, nebojte sa nás kontaktovať a všetko spoločne doladíme. Ponuka platí do 26. 6. Budeme sa tešiť, či už sa rozhodnete pre e-mail shop@designville.cz, telefón 730 899 214 alebo návštevu v našom brnenskom showroome na adrese Netroufalky 5 v Bohunicích. 

B-VitraSoftSeats03

 

Jste z Česka? Přejděte na Vitra Home Stories for Spring

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím