Stolička Eames DSR, pebble / seafoam green

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

330,00 € Cena bez DPH: 275,00 €

Eames DSR (Dining Sidechair Rod) je ikonická dizajnová stolička od Vitra, ktorá má sedák bez podrúčok a konštrukciu z oceľových drôtov známu ako "Eiffelova veža". Provedení: svetlo zelená / zelená.

Stoličku Eames DSR (Dining Sidechair Rod) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch. 

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktorý sa perfektne prispôsobí. Táto varianta navyše zaujme revolučnou oceľovou základňou, ktorej sa hovorí "Eiffelova veža". Zložitá konštrukcia z oceľových drôtov nenapodobiteľne kombinuje ľahké, elegantné tvary s konštrukčnou pevnosťou.

Štandardne sa stoličky dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky).

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 83 cm
Hĺbka: 55 cm
Výška sedadla: 43 cm
Šírka: 46,5 cm
Farba: svetlo zelená
Materiál: polypropylén, oceľ
Stohovateľné: nie
Sedák: plast
Podnož: kov
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu VIT-44030001

Jste z Česka? Přejděte na Židle Eames DSR, pebble / green
Shopping from the EU? Switch to Eames Plastic Side Chair DSR, pebble / green

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť