Pohovka Fly SC2, smoked oak/Hot Madison 093

Značka: &Tradition Dizajnér: Space Copenhagen Kolekcia: Sedacie súpravy a stolíky Fly

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

4 122,00 € Cena bez DPH: 3 435,00 €

Pohovka SC2 z kolekcie Fly od & Tradition (AndTradition) v prevedení dymový dub s textilným poťahom v odtieni Hot Madison 093 vytvorená podľa návrhu štúdia Space Copenhagen.

Sedák je prispôsobený tak, aby bolo posedenie na pohovke Fly čo najpohodlnejšie. Vankúše sú umiestnené voľne, takže si ich môžete naaranžovať podľa vlastných potrieb. Dizajn nezväzuje na sedenie vo vopred určených polohách, ako tomu býva u rady návrhov z histórie škandinávskeho dizajnu. Na pohovke Fly tak môžete sedieť, ale aj polihovať. Rám je vyrobený z dubového masívu ošetreného dymovo pigmentovaným olejom. Vďaka tomu materiál postupom času len získava na kráse.

Za návrhom stojí štúdio Space Copenhagen dizajnérov Signeho Bindslev Henriksen a Petera Bundgaard Rützoua. Inšpiráciu čerpajú predovšetkým na cestách do zahraničia. Mestské motívy ako nedokonalé múry v uliciach New Yorku a ďalšie detaily každodenného života sa odráža v nálade ich návrhov.

Uvedená cena sa vzťahuje k modelu SC2 v kombinácii dymový dub a Hot Madison 093. Ďalšie varianty polstrovanie sú dostupné v kolekcii Fly alebo na dotaz.

Pohovka vyzerá najlepšie v kombinácii s kreslom a podnožkou z rovnakej série.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 70 cm
Dĺžka: 162 cm
Hĺbka: 80 cm
Hmotnosť: 60 kg
Farba: tmavo šedá
Materiál: dubové drevo, textilný poťah, perie, CMHR pena
Typ pohovky: 2-miestna
Kód produktu AND-134527A235A018A396
EAN 5705385005903

Jste z Česka? Přejděte na Fly SC2, smoked oak/Hot Madison 093
Shopping from the EU? Switch to Fly SC2, smoked oak/Hot Madison 093

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť