Kreslo Petra VB3, walnut / Vidar 554

kreslo-Petra VB3 Lounge Chair, walnut / Vidar 554 Novinka

Značka: &Tradition Dizajnér: Viggo Boesen Kolekcia: Kreslo Little Petra

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 984,53 € Cena bez DPH: 3 320,44 €

Väčšiu verziu obľúbeného elegantného kresla Petra s modrým textilným poťahom Vidar 554 s orechovou podnožou, ktoré bolo svetu predstavené už v roku 1938, znova uviedla dánska značka &Tradition.

Kreslo, ktorého bolo v roku 1938 vyrobených iba 30 ks, si ihneď po uvedení získalo svojich priaznivcov na kodanskom veľtrhu a aj neskôr dostalo radu ocenení na výstavách v New Yorku a Berlíne.

Ide o jeden z mála návrhov architekta Viggo Boesena, ktorý sa v 30. rokoch minulého storočia zaslúžil predovšetkým o popularizáciu Funkis štýlu. 

Kreslo pomenované podľa Boesenovy svokry svojim nízko posadeným sedákom a akoby otvorenou náručou stelesňuje podstatu vtedajších salónikov. Väčšia verzia zdieľa rovnaký odvážny charakter a estetiku ako Little Petra, vďaka svojim rozmerom sa okrem obývacích izieb dobre hodí aj na doplnenie chodieb či salónikov nielen doma, ale aj v hotelových halách.

Cena sa vzťahuje na variant s orechovou podnožou a textilným polstrovaním Vidar 554. Petra je k dostaniu aj v ďalších variantoch poťahu. Zvoliť možno aj dubovú podnož.

Výška: 99 cm
Hĺbka: 91 cm
Výška sedadla: 40 cm
Výška podrúčok: 51 cm
Šírka: 80 cm
Hmotnosť: 26,5 kg
Farba: modrá
Materiál: orechové drevo, textilný poťah, polyester
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu AND-VB3_WAL_VID554

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Petra VB3, walnut / Vidar 554
Shopping from the EU? Switch to Petra VB3 Lounge Chair, walnut / Vidar 554

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť