Luster Flowerpot VP10 10, dark plum

lustr-Flowerpot Chandelier VP10 10, dark plum Novinka

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 467,19 € Cena bez DPH: 2 055,99 €

Dizajnová ikona - luster Flowerpot VP10 od &Tradition (AndTradition) z kolekcie svietidiel Flowerpot od Vernera Pantona. Prevedenie: slivková, 10 závesných lámp.

Flowerpot VP10 Chandelier je výsledkom záľuby Vernera Pantona v duplikovaní a kruhoch. Vizuálne pôsobivá inštalácia nie náhodou pripomína kyticu kvetov. Rovnomerné usporiadanie umožňuje montúra v hornej časti, ktorá je vyrobená z hliníka a ocele a nalakovaná matnou bielou farbou. Luster sa dá poskladať z 10 alebo 31 VP10 Flowerpot lámp v rôznych farbách aj smeroch. Pre viac informácií k ďalším prevedeniam nás neváhajte kontaktovať.

Kolekcia Flowerpot navrhnutá v roku 1968 je nadčasovou klasikou – hravým a pritom minimalistickým dizajnom, ktorý je aj naďalej jedným z najikonickejších diel dánskeho dizajnu. Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovou revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zahrnul aj stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro urobiť svoje prvé kroky na Mesiaci. Vo svete dizajnu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré z výstav a reštaurácií si rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies aj nadšenie z pristátie na Mesiaci.

Výška: 5,3 cm
Priemer: 53 cm
Farba: tmavo červená
Materiál: hliník, oceľ
Obsahuje stropnú krytku: áno
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: G9
Kód produktu AND-137166A180

Jste z Česka? Přejděte na Lustr Flowerpot VP10 10, dark plum
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot Chandelier VP10 10, dark plum

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť