Polica Mini Stacked large, white

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects Kolekcia: Stacked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

175,00 € Cena bez DPH: 145,83 €

Policový diel Mini Stacked z kolekcie Stacked od Muuto. Mini je menším prevedením klasickej veľkosti police Stacked a predstavuje ďalšiu možnosť, ako skompletovat úložné priestory.

Variabilný policový systém Stacked navrhol architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná sa o premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete zložiť do podoby, ktorá vám bude vyhovovať. Navrhnite si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutie neformálneho vyznenia, alebo využite podnožie - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely, ktoré sú so zadnou stranou sa taktiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú police v niekolkých veľkostiach a farebných prevedeních - buďto bez zadnej strany, s dvierkami alebo otvorené. 

Výška: 24,9 cm
Hĺbka: 26 cm
Šírka: 49,8 cm
Farba: biela
Materiál: lakovaná MDF
Kód produktu MUU-15700
EAN 5710562157009

Jste z Česka? Přejděte na Mini Stacked L, white
Shopping from the EU? Switch to Mini Stacked L, white

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť