Policový diel Stacked large, oak

Značka: Muuto Dizajnér: JDS Architects Kolekcia: Stacked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

245,00 € Cena bez DPH: 204,17 €

Veľká otvorená polica polica pre policový systém Stacked od dánskej značky Muuto. Prevedenie dub.

Veľký otvorený policový diel Stacked z dubového dreva od dánskej značky Muuto. Do zostavy je možné umiestniť buď na šírku alebo na výšku.

Variabilný policový systém Stacked navrhol architekt a designér Julien De Smedt (JDS Architects). Jedná sa o premyslený systém úložných boxov, ktoré môžete zložiť do podoby, ktorá vám bude vyhovovať. Navrhnite si nízku zostavu k televízii alebo knižnicu až do stropu. Jednotlivé diely sa k sebe uchycujú kovovými spojkami, ktoré po sebe nezanechávajú žiadne stopy, takže police môžete kedykoľvek podľa potreby či pri sťahovaní preskladať.

Jednotlivé boxy môžete začať skladať priamo od zeme pre dosiahnutie neformálneho vyznenia, alebo využite podnožie - zostava potom viac pôsobí ako ucelený nábytkový kus či komoda. Diely, ktoré sú so zadnou stranou sa taktiež dajú uchytiť do steny.

Vašej kreativite sa medze nekladú. K dispozícii sú boxy v troch veľkostiach, každá v prevedení lakovaná MDF (biela, svetlo šedá, šedá) alebo prírodný dub - buďto so zadnou stranou alebo otvorené. Pre poskladanie vašej zostavy využite Stacked Shelf Configurator.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 43,6 cm
Hĺbka: 35 cm
Šírka: 65,4 cm
Farba: dub
Materiál: dubové drevo
Kód produktu MUU-15610
EAN 5710562156101

Jste z Česka? Přejděte na Police Stacked large, oak
Shopping from the EU? Switch to Stacked L Open, oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť