Pohovka Outline Chaise Longue

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pohovky Outline

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

−20 %

5 649,00 € 4 519,20 € Cena bez DPH: 3 766,00 €

Pohovka Outline z dielne dizajnérskeho dua Anderssen & Voll pre Muuto v 3-miestne variante doplnená o pohodlnú leňošku na ľavej strane.

Textilná pohovka v prevedení púdrovo ružová Fiord 551 má jemnú, ale stále vysoko pevnú a stabilnú konštrukciu. Maximálny komfort zaručujú vankúše plnené perím a granulky za studena tvarovanej peny.

Pohovky Outline boli inšpirované konštrukčnými protiklady v architektúre, z ktorých tiež vychádza na pohľad ľahká a vzdušná konštrukcia pohoviek. Pohovka vďaka hĺbke sedáku poskytuje dostatočnú oporu a maximálny komfort pri sedení. Elegantné prevedenie vzbudzuje pocit ľahkosti a dojem exkluzivity.

Uvedená cena sa vzťahuje tiež na prevedenie: Fiord 151. Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Výška: 71 cm
Dĺžka: 263 cm
Hĺbka: 142 cm
Výška sedadla: 40 cm
Farba: rose
Materiál: drevo, oceľ, poťah: textílie, výplň: perie, granulky za studena tvarovanej peny
Typ pohovky: chaise longue
Kód produktu MUU-27611

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Outline Chaise Longue
Shopping from the EU? Switch to Outline Sofa w. Chaise Longue, Fiord