Pohovky Outline Sofa od Muuto

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll

Rad pohoviek Muuta Outline prepája tradičné škandinávskou precíznosť s ľahkým, architektúrou inšpirovaným dizajnom. Značka Muuta sa snaží ctiť klasické kúsky nábytku a doplniť ich o moderné perspektívu. Inak tomu nie je ani u pohoviek Outline, do ktorých dizajnérske dvojice Anderssen & Voll vdychuje eleganciu a nadčasovosť spolu s dôrazom na funkciu.

Na prvý pohľad pôsobí pohovka čisto a vzdušne, hlboký sedák napriek hranatému vzhľadu zaisťuje pohodlné sedenie. Dizajnérsku dvojicu Anderssen & Voll pri návrhoch inšpirovali konštrukčné protiklady v architektúre. Vzhľad pohoviek založili na kontraste ostrých línií a zakrivených opierok.

Pevná konštrukcia z dreva a kovu má v každom, kto pohovke neodolá, navodiť pocit exkluzivity. Pohodlie pri posadení zaisťuje výplň sedákov z peria a granuliek za studena tvarovanej peny.

Pohovka Outline môže mať rôzne tváre. V ponuke DesignVille je na výber rohový variant, prevedenie Outline Highback alebo klasická pozdĺžna. Líšia sa tiež podľa počtu miest, materiálov alebo umiestnenia predĺženej časti.

Na fakt, že sa pohovky neobjavujú len v domácnostiach, dizajnéri pamätali tiež. Práve spomínaný variant Outline Highback poskytuje súkromie pre konverzáciu na pracovisku či iných verejných miestach.

Produkty v kolekcii Pohovky Outline

Jste z Česka? Přejděte na Pohovky Outline
Shopping from the EU? Switch to Outline Sofas

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť