Stelton Glacier

Kolekcia Glacier navrhnutá Niels Kjeldsem pre predný dánsky designérsky dom Stelton je určená milovníkom vína, pre ktoré je pripravený kýblik na ľad a chladiaca nádoba na fľašu vína, oboje z vysoko lesklej kameniny s koženým remienkom ako úchytom.

S rovnakou starostlivosťou s akou si znalec vyberá fľašu vína, navrhoval dánsky dizajnér Kjeldsen kolekciu Glacier, ktorá svojimi hladkými kontúrami a prevedením v čistoskvúcej lesklej kamenine vyvoláva dojem luxusu a exkluzivity vhodné na doplnenie sviatočnej tabule, ale aj každodennému posedenie nad pohárom vína. Optický chlad kameniny tlmí remienok z kvalitnej hnedej kože, ktorá na sebe postupom času vyvíja krásnu patinu. Remienok je uchytený v nehrdzavejúcich oceľových gombíkoch, pričom oboje je možné uvoľniť a samotnú nádobu umývať v umývačke. Pred použitím pachlaďte nádoby (bez remienka a gombíkov) v chladničke.

Kolekcia bola navrhnutá pre značku Stelton, ktorá patrí k popredným škandinávskym značkám zameraných predovšetkým na výrobu dizajnového riadu a doplnkov do domácnosti. Viac ako 60 ročnou tradíciou Steton dokazuje nadčasovú a špičkovú kvalitu svojich výrobkov v precízne vykonanom dizajne.

Produkty v kolekcii

Jste z Česka? Přejděte na Stelton Glacier

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť