Stolička AAC 21 black, Divina 756

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

679,00 € Cena bez DPH: 565,83 €

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 21 navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie: modré čalúnenie.

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 21 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú sériu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Stabilná konštrukcia nôh z čierno lakovaného hliníka dodáva jemné siluete zjednotený a nadčasový vzhľad. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čiernou podnožou a polstrovaním z látky Divina 756. Cena a dostupnost dalších variant na dotaz. 

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Šírka: 59 cm
Farba: modrá
Materiál: hliník, textil
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA199-A001-AA37-01OR

Jste z Česka? Přejděte na AAC 21 black, Divina
Shopping from the EU? Switch to AAC 21 Black, Divina 756

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť