Stolička AAC 21 black, Sense leather, cognac

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

969,00 € Cena bez DPH: 807,50 €

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 21 navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie: čalúnenie v koži Sense Cognac.

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 21 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú sériu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Stabilná konštrukcia nôh z čierno lakovaného hliníka dodáva jemné siluete zjednotený a nadčasový vzhľad. Kolekcia ponúka široký výber farieb.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čalúnením z 6. cenovej kategórie (Sense leater) s čiernou podnožou. Cena a dostupnosť ďalších variánt na dotaz.

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Šírka: 59 cm
Farba: koňak
Materiál: hliník, textil
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA199-A001-AA36-02AS

Jste z Česka? Přejděte na AAC 21 cognac leather
Shopping from the EU? Switch to AAC 21 Black, Sense Cognac

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť