Stolička Catch JH1, white oak / Hallingdal 130

Značka: &Tradition Dizajnér: Jaime Hayón Kolekcia: Catch

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

989,00 € Cena bez DPH: 824,17 €

Stolička Catch JH1 (Catch Chair JH1) od dánskej značky &tradition v prevedení šedá látka Hallingdal 130.

Stolička Catch JH1 (Catch Chair JH1) od dánskej značky &tradition v prevedení šedá látka Hallingdal 130. Voľbu podnožia: prírodný dub / dub lakovaný načierno uveďte v poznámke pri objednávke.

Dizajn stoličky Catch JH1 je prvou zákazkou, ktorú dizajnér Jamie Hayon vytvoril pre dánsku značku &tradition. Stolička Catch má nezameniteľný tvar, vďaka ktorému vás prijme „s otvorenou náručou“, akoby vás chcela objať. Odtiaľ je tiež anglický názov tejto stoličky: „catch“ – čo v preklade znamená „chytiť“ alebo „pojať“.

Sedacia časť stoličky je vyrobená zo špeciálne tvarovanej polyuretánovej peny, ktorá je vystužená kovovým rámom a spevnená sklenými vláknami. Ponúka sa v niekoľkých prevedeniach z rôznych druhov látok a tiež z čiernej kože. Nohy stoličky sú vyrobené z dubového dreva a sú k dispozícii v dvoch prevedeniach: lakovanom načierno, alebo prírodné drevo.

Stoličky Catch tak vytvoria neprehliadnuteľný estetický prvok v každej obývacej izbe, či zasadacej miestnosti.

Výška: 88 cm
Hĺbka: 59 cm
Výška sedadla: 45 cm
Výška podrúčok: 67 cm
Šírka: 58 cm
Hmotnosť: 7,5 kg
Farba: svetlo šedá
Materiál: dubové drevo, polyuretánová pena
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu AND-JH1-FG3
EAN 5705385006313

Jste z Česka? Přejděte na Catch JH1, white oak / Hallingdal 130
Shopping from the EU? Switch to Catch JH1, white oak / Hallingdal 130

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť