Stolička Eames DAR, polstrovaný sedák

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

570,00 € Cena bez DPH: 475,00 €

Eames DAR (Dining Armchair Rod) je ikonická dizajnová stolička od Vitra, ktorá má polstrovaný sedák s opierkami a konštrukciu z oceľových drôtov známu ako "Eiffelova veža".

Stoličku Eames DAR (Dining Armchair Rod) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktoré sa perfektne prispôsobí a vďaka podrúčkam ponúka pohodlné posedenie. Tento variant navyše zaujme revolučnou oceľovou základňou, ktorej sa hovorí "Eiffelova veža". Zložitá konštrukcia z oceľových drôtov nenapodobiteľne kombinuje ľahké, elegantné tvary s konštrukčnou pevnosťou.

Okrem re-edície zo sklolaminátu se dnes Vitra stoličky Eames vyrábajú z pevného polypropylénuŽidle je k dostání v několika barevných variantách, ktoré si vyberiete zo vzorkovníka, kde tiež máte na výber z troch farieb oceľovej konštrukcie. Rovnako tak si zo vzorkovníka zvolíte prevedenie polstrovanie sedáku, ktoré je vyrobené z kvalitnej textílie Hopsak v 35 farebných variantoch. Zvolené varianty uveďte do poznámky v objednávke.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 60 cm
Výška sedadla: 43 cm
Výška podrúčok: 25 cm
Šírka: 62,5 cm
Farba: zelená
Materiál: polypropylén, oceľ, textil
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-44032100-PS

Jste z Česka? Přejděte na Eames DAR, polstrovaný sedák
Shopping from the EU? Switch to Eames DAR Seat Uph.

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť