Stolička Eames DAR, white

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 4 týždne

465,00 € Cena bez DPH: 387,50 €

Eames DAR (Dining Armchair Rod) je ikonická dizajnová stolička od Vitra, ktorá má sedák s opierkami a konštrukciu z oceľových drôtov známu ako "Eiffelova veža".

Stoličku Eames DAR (Dining Armchair Rod) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktoré sa perfektne prispôsobí a vďaka podrúčkam ponúka pohodlné posedenie. Tento variant navyše zaujme revolučnou oceľovou základňou, ktorej sa hovorí "Eiffelova veža". Zložitá konštrukcia z oceľových drôtov nenapodobiteľne kombinuje ľahké, elegantné tvary s konštrukčnou pevnosťou.

Okrem re-edície vo sklolaminátu vyrába dnes Vitra stoličky Eames z pevného polypropylénu. Stolička je k dostaniu v niekoľkých farebných variantoch, ktoré si vyberiete zo vzorkovníka. Zo vzorkovníka máte na výber z troch farieb oceľovej konštrukcie. Zvolený variant podnože uveďte do poznámky v objednávke.

Štandardne sa stoličky dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky). V prípade záujmu je možné objednať aj variant s čalúneným sedákom alebo celopolstrovaný variantu.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 60 cm
Výška sedadla: 43 cm
Výška podrúčok: 25 cm
Šírka: 62,5 cm
Farba: biela
Materiál: polypropylén, oceľ
Stohovateľné: nie
Sedák: plast
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-QS40320A
EAN 4055737018640

Jste z Česka? Přejděte na Židle Eames DAR, white
Shopping from the EU? Switch to Eames DAR, white

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť