Stolička Eames DAW upholstered, warmgrey/ivory

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

955,00 € Cena bez DPH: 795,83 €

Eames DAW (Dining Armchair Wood) je ikonická dizajnová stolička od značky Vitra, ktorá má sedák s opierkami a konštrukciu z dreva. Polstrovaný dizajn s bielou škrupinou, tmavohnedou podnožou, látkovým poťahom v odtieni warmgrey/ivory s bielym prešívaním a čiernymi podložkami pre tvrdé podlahy.

Stoličku Eames DAW (Dining Armchair Wood) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktorý sa perfektne prispôsobí. Táto verzia má pevnú drevenú základňu v tmavom javorovom odtieni.

Štandardne sa stoličky dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky).

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 83 cm
Hĺbka: 60 cm
Výška sedadla: 43 cm
Výška podrúčok: 25 cm
Šírka: 62,5 cm
Farba: béžová
Materiál: polypropylén, drevo, textil
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-44032700-04-95-04-05

Jste z Česka? Přejděte na Židle Eames DAW upholstered, warmgrey/ivory
Shopping from the EU? Switch to Eames DAW Upholstered, warmgrey/ivory

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť