Stolička Rely HW7, black/red brown/Canvas 576

Značka: &Tradition Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: Stoličky a kreslá Rely

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

453,00 € Cena bez DPH: 377,50 €

Stolička z kolekcie Rely od značky &Tradition (AndTradition), ktorú navrhol dizajnér Hee Welling. Prevedenie s čierno lakovanou podnožou a sedákom v tmavočervenom odtieni s polstrovaním z látky Canvas 576.

Stolička Rely HW7 od &Tradition sa svojou siluetou a elegantným škrupinovým sedadlom vyrobeným zo 100% recyklovaného plastu radí medzi moderné dizajnové kusy nábytku.

K ohľadu na životné prostredie neprispievajú len zvolené materiály. Stolička je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko demontovať a opraviť, čo predlžuje jej použiteľnosť a prispieva k udržateľnosti.

Zakrivená škrupina sedadla s jasnými tvarmi zaisťuje optimálne pohodlie sedenia. Vďaka tomu môže stolička Rely stáť nielen pri jedálenskom stole, ale môže byť použitá aj v kanceláriách či konferenčných miestnostiach.

Kolekcia Rely ponúka niekoľko dizajnových i farebných prevedení.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čalúnením v látke CanvasCena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Výška: 82 cm
Hĺbka: 55 cm
Výška sedadla: 48 cm
Šírka: 47 cm
Hmotnosť: 6,5 kg
Farba: červená
Materiál: textilný poťah, plast, práškovo lakovaná oceľ
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu AND-HW7-RB_FG2

Jste z Česka? Přejděte na Rely HW7, red brown/Canvas 576
Shopping from the EU? Switch to Rely HW7, red brown/Canvas 576

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť