Židle Tip Ton, olive

Značka: Vitra Dizajnér: Barber Osgerby Kolekcia: Stoličky Vitra Tip Ton

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

339,00 € Cena bez DPH: 282,50 €

Dizajnová stolička Tip Ton je vyrobená z jedného kusu pevného plastu v olivovo zelenej farbe. Pre značku Vitra ju v roku 2011 navrhlo britsko dizajnérske duo Edward Barber & Jay Osgerby.

Názov stoličky Tip Ton odkazuje k dvom polohám, v ktorých je možné na stoličke sedieť. Popri klasickej pozície sa dá stoličky prevážiť na prednú hranu, kde zostane stáť. Podľa výskumu jednej z najprestížnejších technických univerzít, ETH v Zürichu, je poloha pri sedení na prednej hrane stoličky maximálne prospešná pre zdravie - vďaka náklonu si narovnáte chrbticu, čím sa vám zlepší krvný obeh v trupe a lepšie sa okysličuje mozog.

Popri zdravotných benefitoch má stolička Tip Ton nespočet ďalších výhod. Vďaka praktickému materiálu, pevnému polypropylénu, sa so stoličkou dá ľahko manipulovať, zároveň sa aj ľahko čistí. Môžete ju prenášať, stohovať a užívať vonku i vo vnútri. Vďaka svojej funkčnosti sa hodí napríklad do pracovne, knižnice, detskej izby či kamkoľvek, kde oceníte štýlovú, modernú stoličku, ktorá reprezentuje nový typ sedacieho nábytku.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 78,6 cm
Hĺbka: 55,5 cm
Výška sedadla: 46,2 cm
Šírka: 50,9 cm
Hmotnosť: 4,5 kg
Farba: olivová
Materiál: polypropylén
Stohovateľné: áno
Sedák: plast
Podnož: plast
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu VIT-44023000-74

Jste z Česka? Přejděte na Židle Tip Ton, olive
Shopping from the EU? Switch to Tip Ton, olive

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť