Závesná lampa Flowerpot VP1, matt light grey

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

247,00 € Cena bez DPH: 205,83 €

Dizajnová ikona - svietidlo Flowerpot od &tradition (AndTradition) - od Vernera Pantona v svetlo šedom matnom prevedení.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovú revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zaradil i stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro učiniť svoje prvé kroky na Mesiaci. V svete designu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré si z výstav a reštaurácii rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies i vzrušujúce časy okolo pristátia na Mesiaci.

Flowerpot od &tradition (AndTradition) vyzerá dobre samostatne, ale tiež funguje dobre v skupine svietidiel nech už rovnakej veľkosti alebo v kombinácii s väčším prevedením Flowerpot VP2. Zaveste ich do rôznych výšok, do radu či kruhu. Jedna či niekoľko lámp Flowerpot ozdobí priestor nad jedálenským stolom, v kuchyni nad linkou, detskú izbu atď. Popustite uzdu svojej kreativite a využite množstvo farebných variant, v ktorých sa Flowerpot vyrába.

Výška: 16 cm
Priemer: 23 cm
Hmotnosť: 1 kg
Veľkosť svietidlá: malé (do ca 25 cm)
Farba: svetlo šedá
Materiál: lakovaná oceľ
Zdroj: max. 40W / 7W úsporná žiarovka
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu AND-20709102
EAN 5705385005262

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Flowerpot VP1, matt light grey
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP1, matt light grey

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť