Závesná lampa Flowerpot VP1, vermilion red

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov

−25 %

247,00 € 185,25 € Cena bez DPH: 154,38 €

Dizajnová ikona - svietidlo Flowerpot VP1 od &Tradition (AndTradition) z kolekcie svietidiel Flowerpot od Vernera Pantona. Prevedenie: červená.

Flowerpot od &Tradition (AndTradition) vyzerá dobre samostatne aj v skupine svietidiel, či už v rovnakej veľkosti, alebo v kombinácii s väčším prevedením Flowerpot VP2. Zaveste ich do rôznych výšok, do radu či kruhu. Jedna alebo viac lámp z kolekcie Flowerpot skvele ozdobí detskú izbu, priestor nad jedálenským stolom alebo v kuchyni nad linkou.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovou revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zahrnul aj stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro urobiť svoje prvé kroky na Mesiaci. Vo svete dizajnu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré z výstav a reštaurácií si rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies aj nadšenie z pristátie na Mesiaci.

Výška: 16 cm
Priemer: 23 cm
Hmotnosť: 1 kg
Veľkosť svietidlá: malé (do ca 25 cm)
Farba: červená
Materiál: lakovaný kov
Dĺžka kábla: 3 m
Obsahuje stropnú krytku: áno
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu AND-133082A182
EAN 5705385036709

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Flowerpot VP1, vermilion red
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP1, vermilion red

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť