Kreslo Outline

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pohovky Outline

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 595,00 € Cena bez DPH: 2 162,50 €

Kreslo Outline z dielne dizajnérskeho dua Anderssen & Voll pre Muuto.

Textilné kreslo v prevedenie sivozelená Fiord 961 má jemnú, ale stále vysoko pevnú a stabilnú konštrukciu. Maximálny komfort zaručujú vankúše plnené perím a granulky za studena tvarovanej peny.

Pohovky Outline boli inšpirované konštrukčnými protiklady v architektúre, z ktorých tiež vychádza na pohľad ľahká a vzdušná konštrukcia pohoviek. Pohovka vďaka hĺbke sedáku poskytuje dostatočnú oporu a maximálny komfort pri sedení. Elegantné prevedenie vzbudzuje pocit ľahkosti a dojem exkluzivity.

Uvedená cena sa vzťahuje na vyhotovenie v sivozelenej farbe Fiord 961. Cena a dostupnosť ostatných variantov (sivá Steelcut Trio 133, svetlo šedá Fiord 151 a púdrovo ružová Fiord 551) na otázku.

Výška: 71 cm
Hĺbka: 84 cm
Výška sedadla: 40 cm
Šírka: 88 cm
Farba: olivová
Materiál: drevo, oceľ, poťah: textílie, výplň: perie, granulky za studena tvarovanej peny
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu MUU-27052-961
EAN 5713222756642

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Outline
Shopping from the EU? Switch to Outline Chair, Fiord

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť