Stolička AAC 23 Black Oak Veneer, remix 163

Značka: HAY Dizajnér: Hee Welling Kolekcia: AAC (About a Chair)

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

535,00 € Cena bez DPH: 445,83 €

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 23 navrhnutá dizajnérom Hee Welling pre značku HAY. Prevedenie: šedé čalúnenie.

Stoličky z ikonické kolekcie About a Chair 23 charakterizuje funkčný a jednoduchý dizajn, typický pre celú sériu. Zaoblený chrbát pevné organicky tvarované škrupiny plynule prechádza v podrúčky a poskytuje tak perfektný komfort. Stabilná konštrukcia nôh z čierno lakovaného dubového dreva dodáva jemné siluete zjednotený a nadčasový vzhľad. Kolekcia ponúka široký výber farieb a látok.

Uvedená cena zodpovedá prevedeniu v poťahu látkou Remix. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz. 

Výška: 79 cm
Hĺbka: 52 cm
Šírka: 59 cm
Farba: čierna
Materiál: dýha, textilný poťah
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA214-A001-AA01-01DO

Jste z Česka? Přejděte na AAC 23 Black Oak, remix 163
Shopping from the EU? Switch to AAC 23 Black, Remix 163

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť