Stolička Eames DAW, white

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Stoličky Vitra Eames Chair

Do wishlistu

skladom Skladom 1 kus, odosielame ihneď
Dostupnosť ďalších kusov: 3 - 4 týždne

635,00 € Cena bez DPH: 529,17 €

Eames DAW (Dining Armchair Wood) je ikonická dizajnová stolička od Vitra, ktorá má sedák s opierkami a konštrukciu z dreva.

Stoličku Eames DAW (Dining Armchair Wood) navrhli dizajnéri a manželia Charles a Ray Eamesovci v 50. rokoch za účelom vyrobiť stoličku, ktorá sa dokonale prispôsobí ľudskému telu a zároveň bude odolná a ľahko sa s ňou bude manipulovať. Tieto požiadavky sa zhmotnili v stoličku, ktorá sa postupom rokov stala ikonou moderného dizajnu. Stolička je navrhnutá tak, že nájde uplatnenie v domácnosti, v kancelárii i vo verejných priestoroch.

Pre všetky stoličky Eames je typické tvarované sedadlo, ktorý sa perfektne prispôsobí. Táto varianta má pevnú drevenú podnož, ktorej farbu si zvolíte vo vzorkovníka z odtieňov 02 zlatý javor, 95 tmavý javor, 30 čierny javor alebo príplatkové prevedenie podnože 65 medový jaseň (cena na vyžiadanie). Východzie prevedenie podnože 02 zlatý javor. Požiadavku na iný typ podnože prosím uveďte do poznámky.

Štandardne sa stoličky dodávajú s klzákmi pre tvrdú podlahu (v prípade záujmu o klzáky pre koberec uveďte túto požiadavku do poznámky). V prípade záujmu je možné objednať aj variant s čalúneným sedákom alebo celopolstrovaný variantu.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 83 cm
Hĺbka: 60 cm
Výška sedadla: 43 cm
Výška podrúčok: 25 cm
Šírka: 62,5 cm
Farba: biela
Materiál: polypropylén, drevo
Stohovateľné: nie
Sedák: plast
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu VIT-QS40325B
EAN 4055737018701

Jste z Česka? Přejděte na Židle Eames DAW, white
Shopping from the EU? Switch to Eames DAW chair, white

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť