Závesná lampa Flowerpot VP10, mustard

lampa-Flowerpot VP10, mustard Novinka

Značka: &Tradition Dizajnér: Verner Panton Kolekcia: Flowerpot

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov

205,70 € Cena bez DPH: 171,42 €

Dizajnová ikona - svietidlo Flowerpot VP10 od &Tradition (AndTradition) z kolekcie svietidiel Flowerpot od Vernera Pantona. Prevedenie: horčicová.

Flowerpot od &Tradition vyzerá dobre samostatne aj v skupine svietidiel, či už v rovnakej veľkosti, alebo v kombinácii s väčším prevedením Flowerpot VP1 alebo VP2. Zaveste ich do rôznych výšok, do radu alebo kruhu. Jedna či niekoľko lámp z kolekcie Flowerpot skvele ozdobí priestor v kuchyni nad linkou, jedálenským stolom alebo poslúži ako zdroj svetla pri nočnom stolíku.

Návrh lampy Flowerpot od Vernera Pantona nesie v sebe odtlačok úžasnej doby, v ktorej vznikol. V roku 1968 študentské nepokoje v Paríži, Ríme a Spojených štátoch odštartovali kvetinovou revolúciu "Flower Power" a priniesli nové hodnoty - mier, lásku a harmóniu. V rovnakom roku Stanley Kubrick predstavil svoju víziu roku 2001, do ktorej zahrnul aj stoličku Vernera Pantona a človek mal už čoskoro urobiť svoje prvé kroky na Mesiaci. Vo svete dizajnu sa presadilo farebné a hravé svietidlo Flowerpot, ktoré z výstav a reštaurácií si rýchlo našlo cestu aj k ľuďom domov. Verner Panton rozpustilým svietidlom Flowerpot vystihol náladu hnutia hippies aj nadšenie z pristátie na Mesiaci.

Výška: 12,7 cm
Priemer: 16 cm
Veľkosť svietidlá: malé (do ca 25 cm)
Farba: horčicová
Materiál: lakovaný kov
Dĺžka kábla: 3 m
Obsahuje stropnú krytku: áno
Hlavný materiál: kov
Pätica / zdroj: G9
Kód produktu AND-133094A215
EAN 5705385040386

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Flowerpot VP10, mustard
Shopping from the EU? Switch to Flowerpot VP10, mustard

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť