Home Stories for Winter 2022

Home Stories for Winter 2022

02.11.
2022

Eliška Koukalová

S úderom novembra spúšťa značka Vitra lákavú kampaň Home Stories for Winter, o ktorú vás nemôžeme ochudobniť. Zahŕňa výhodné ponuky na zostavu jedálenských stoličiek alebo kresiel s podnožkami.

Vitra Eames Lounge Chair & Ottoman

Stôl ako darček? Ku kreslu Vitra s otomanom

Pokiaľ už dlho pokukujete po niektorom z pohodlných dizajnových kresiel z portfólia Vitra, nie je vhodnejší čas na jeho kúpu. Keď totiž do pomyselného košíka pridáte ikonické Eames Lounge Chair, alebo Grand Relax s Ottomanom, či Repos a Grand Repos s Ottomanom alebo Panchinou, môžete si rovno vybrať darček v podobe taburetu Solvay, jedného zo stolíkov Cork, alebo kolekcie Wooden Side Table v menšej veľkosti.

Pre uplatnenie ponuky nás prosím kontaktujte. Napísať môžete na shop@designville.cz.

Vitra Softshell Armchair

Šiesta stolička Vitra zadarmo

Ak mieria vaše myšlienky skôr k jedálenskému sedeniu, ani tam vás výhodná ponuka neminie. Pokiaľ plánujete pozdvihnúť dizajn jedálenského stola a obklopiť ho štýlovými stoličkami, akúkoľvek šesticu jedálenských stoličiek Vitra teraz dostanete za cenu piatich. Pokiaľ budete vyberať z kolekcií Eames Plastic (okrem variantu RAR), Standard, Chaise Tout Bois, Panton, HAL, Tip Ton, Evo-C, Sofshell, Moca, All Plastic Chair, Belleville Chair alebo kolekcie .03. Stoličky môžete aj ľubovoľne kombinovať, zadarmo dostanete tú najlacnejšiu zo zostavy.

Pre uplatnenie ponuky prostredníctvom e-shopu uveďte do poznámky v objednávke kód Vitra2022 a vyberte platbu prevodom na účet. Celkovú cenu objednávky následne ponížime o cenu šiestej stoličky a ozveme sa vám s aktualizovanými platobnými údajmi.

 

Vitra HAL Lounge

Kreslo a podnožka ako nerozlučná dvojica

Pohodlie v kresle HAL Lounge Chair bude teraz ešte znásobené. Pokiaľ vás uchvátil nadčasový dizajn Jaspera Morrisona, ktorý vsádza na overenú typológiu nábytku a čítanej formy, určite vás poteší aj správa, že k akémukoľvek kreslu HAL získate podnožku v rovnakom prevedení ako darček. Tak si totiž vychutnáte pôžitok zo sedenia úplne na maximum. Kúsky z kolekcie všestranných kresiel sa navyše hodia ako domov, tak do verejných interiérov.

Pre uplatnenie ponuky nás prosím kontaktujte.

Ak máte záujem o niektorú zo špeciálnych ponúk, ktoré trvajú až do 26. januára 2023, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na vašu odpoveď, či už sa rozhodnete napísať na e-mailovú adresu shop@designville.cz, zavolať na číslo +420 730 899 214, alebo nás navštíviť v našom brnenskom showroome na Netroufalkách 5 v Bohuniciach.

Jste z Česka? Přejděte na Home Stories for Winter 2022
Shopping from the EU? Switch to Home Stories for Winter 2022

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť