Pohovka Outline 3,5-miestna, Cognac

Značka: Muuto Dizajnér: Anderssen & Voll Kolekcia: Pohovky Outline

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

9 195,00 € Cena bez DPH: 7 662,50 €

Pohovka Outline z dielne dizajnérskeho dua Anderssen & Voll pre Muuto v 3,5-miestne variante. Prevedenie: Grace Leather Cognac / hliníkové nohy.

Kožená pohovka Outline má jemnú, ale stále vysoko pevnú a stabilnú konštrukciu. Maximálny komfort zaručujú vankúše plnené perím a granulky za studena tvarovanej peny.

Pohovky Outline boli inšpirované konštrukčnými protiklady v architektúre, z ktorých tiež vychádza na pohľad ľahká a vzdušná konštrukcia pohoviek. Pohovka vďaka hĺbke sedáku poskytuje dostatočnú oporu a maximálny komfort pri sedení. Elegantné prevedenie vzbudzuje pocit ľahkosti a dojem exkluzivity.

Výška: 71 cm
Dĺžka: 255 cm
Hĺbka: 84 cm
Výška sedadla: 40 cm
Farba: hnedá
Materiál: pena, drevo, hliník, oceľ, perie
Typ pohovky: 3,5-miestna
Kód produktu MUU-87444-CAML

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Outline 3,5-místná, Cognac
Shopping from the EU? Switch to Outline 3.5-seater Sofa, Cognac

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť